Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dotyčný prodával párty stan na webu bazos.cz, za poměrně dobrou cenu. Komunikace probíhala přes mail a prodejce požadoval zálohu polovinu ceny, včetně dopravy. Napsal jsem, že bych tuto skutečnost s ním chtěl probral telefonicky, abych si ověřil, že na druhé straně je skutečně česky hovořící osoba. Dotyčný měl však telefon nedostupný a hlásila se přeplněná hlasová schránka. Následně proběhla další komunikace, aby si zprovoznil telefon. Nakonec jsme se spojili, proběhla domluva, že mu uhradím celou částku, aby nebylo bráno v potaz ještě doběrečné a pán přislíbil odeslání zboží a ofocené etikety trackingu, ještě v tentýž samý den. Samozřejmě nic se neodehrálo. Druhý den jsem psal maily, samozřejmě bez reakce. (přečtené však byli) Další den jsem vzal telefon a zkoušel se dovolat. Nakonec se mi to povedlo a pán se ptal kdo volá, když jsem mu řekl že jsem to já, co mu píše na mail a snaží se dostat zboží, byl takový zaskočený. Přislíbil doslání po víkendu. Dnes je to cca 8 dní po odeslání peněz a dotyčný nereaguje na SMS, maily, volání, nic... Dělá že neexistuje. SMS doručeny! Pozor, prodává další nabídky, za velice příznivé ceny!!! V komunikaci se mnou si říkal, Rober Walz.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 1. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Robert Walz k bankovnímu účtu: 2388150038/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.