Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na aukru jsem vydražila na začátku prosince sluchátka značky Beats za 1250,-Kč s dopravou. Paní se stále vymlouvala, že nemůže poslat. Nakonec jsem po Novém roce chtěla vrátit peníze zpět, na což přistoupila, peníze prý poslala, ale nakonec jsme zjistily, že si spletla číslo účtu. Stále nemám své peníze, účet na Aukru jí odstavili. Tento týden jdu na PČR podat trestní oznámení. Paní je z Liberce, adresu mohu dodat.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 3. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Eliška Nadesan k bankovnímu účtu: 4891005013/0800


user picture
Kacka 8. 03. 2023

Dobrý ja od pani vyhrála telefon v aukci a normálně mi ho zaslala. Sice přišel o dost déle ale přišel bez vady tak jak bylo napsáno na aukro.cz


user picture
Hana 8. 03. 2023

Se mnou už nějakou dobu nekomunikuje, peníze vráceny nebyly, ani sluchátka nemám.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.