Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pani prodává kari traa věci, objedla jsem u ni 2 lehke bundy, za 500 a 300 Kc....vse pekne nafocene, moc věrohodné, dokonce tam ma i + hodnoceni, proto jsem ji poslala penize predem na ucet. Pocatecni komunikace rychla a vstricna. Po pripsani penez na účet přestala komunikovat. Zkousela jsem volat, ale telefon ma nefunkční. Pohrozila jsem policií, tak mi napsala, ze balik poslala. Prisla pouze bunda za tech 300. Po dalsim bombardování emaily mi napsala ze vse probehlo jak ma....????? Ano 500 Kč neni ani malo ani moc, každopádně at je co nejmin dalsich osizenych lidi....Libuše
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 4. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Kvasnica k bankovnímu účtu: 2100656647/2010


user picture
Ale a 19. 02. 2024

Jeho manželka je také podvodnice, další číslo účtu 2602650827/2010!!!!!

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.