Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Ahoj, rád bych vás upozornila na jednu uživatelku, která vystupuje pod jménem Nina Asimaki (a email může měnit). Paní údajně žije v Německu a před pár dny ode mě chtěla koupit zboží. Platbu mi měla poslat její banka Citizens Bank & Trust vedená kdesi kde. ([email protected]) Až poté, co odešlu poštou balík a její bance sdělím číslo zásilky pro jeho sledování mi pošle do 24h peníze. V tu chvíli mi to celé začalo vrtat hlavou, tak jsem googlil a našel že se jedná o podvod. Dokonce i web její banky je falešný. Je možné, že na internetu vystupuje i pod jinými jmény a e-maily, tak si na ni prosím dejte pozor. Nejspíš si to nechává poslat přímo domů :D, zde její adresa: Name: Nina Asimaki Address: Hauptstrasse 50 City: Neugersdorf State: Sachsen Country: Germany Zip code: 02727 Phone Number: +17064132520 Kdyby jste měl někdo cestu kolem, dejte jí flákanec :-D Hezký den, Kuba
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kuki 13. 11. 2021

Díky za upozornění. Osoba mající jméno Nina Asimaki, email: [email protected] projevila zájem o zakoupení mého objektu prodeje za nemalou částku. Jeden email je podepsán jako Regard. Tato osoba mi nabízela, že provede platbu pres paypal.com. Vyzvednutí objektu navrhuje provést tak, že prijede nasmlouvaný přepravce a předmět si naloží a odveze. Upozornil jsem osobu, že je to nezvyklé, s ohledem na objekt transakce a částku. Požádal jsem o osobní údaje k sepsání smlouvy o prodeji. Navíc některé kroky je treba řešit úřední cestou. Čekám na reakci. Osoba jako by si nevšímala mých poznámek na jeji anonymitu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.