Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tento podvodník nabízel velmi výkonný herní notebook. Pán zřejmě bydlí v Kadani, a já jsem z Královéhradeckého kraje, tudíž jsme se domluvili na předání zboží přes Zásilkovnu, ovšem chtěl předem celou částku, abych ji zaslal na účet. Po zaslání peněz přestal pán komunikovat a ani zásilku neodeslal, takže jsem se s tím obrátil na policii a bylo mi oznámeno, že tento pán má víc bankovních účtů a je možné, že tento podvod realizoval víckrát.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Leoš 14. 08. 2021

Jenom debil posílá peníze napřed..


user picture
Tomáš Chrtek 14. 08. 2021

Kdybyste byl trochu slušnej, tak bych Váš komentář i vzal vážně, ale asi nemáte moc pochopení pro tuto situaci..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.