Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Sehnala jsem si inzeràt na komody Ikea a psala jsem zda jsou volné, odepsali mi a že teda ano ale mohla jsem pro ně dojet až za týden a to napsal že ať pošlu zálohu 1000 Kc aby to držel mě. Nejdřív jsem byla nedůvěřiva a volala jsem na to čislo co bylo poslané a to že není v provozu a tak jsem psala proč to nezvedá a to mi přišla odpvěď že v práci nesmí použvat telefon a ať to pošlu tak jsem poslala 1000 Kč. A druhý den jsem psala zda to došlo a prý ano tak jsem u dál neřešila až dva dny před převzetím jsem psala zprávu zda plati 7.3. na adrese v Letňanech a to mi nic nepřišlo tak druhý den jsem psala zprávu zda můžeme vyzvednout o den dříve a přišla mi sms že to je omyl a tak jsem volala a zvedla mi to paní že to nevolám správně že je z úřadu ze Semil. Tak jsem to nahlásila bance a chystám se na policii. Jsem blokovaná.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.