Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Komunikace ohledně inzerátu na bazos: Dobrý den, stále prodáváte? torjeeleshev1982@seznam.cz - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz. Inzerát 165624708: Jednolůžko - masiv Nebude vám vadit, když zařídím doručení kurýrní službou Zasilkovna? Ano, bylo by ideální, kdybyste ji mohli odložit. Služba ji zabalí a odveze, takže se nebudete muset příliš namáhat) Můžete mi sdělit své celé jméno, telefonní číslo a adresu? Objednám to hned, můžete se dnes setkat s kurýrem? Peníze dostanete ihned na bankovní účet, ale polovinu. Druhou polovinu vám předá kurýr. Hotovo, napište mi, až dostanete peníze Následně přišel email: Vaše zboží bylo zakoupeno a čeká na odeslání! Číslo rezervace: 1807G596 Kupující si objednal dodání zboží. Klikněte na tlačítko níže a vyplňte formulář pro potvrzení. Pokud máte jakékoli dotazy, obraťte se na online chat s podporou na stránce s potvrzením.   Přejděte na stránky 
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.