Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nakup probehl na Marketplace Jednalo se o detskou chuvicku. Pani po zaplaceni a urgovani odepsala ze dnes posle, ale zbozi nabizi dal. Zkousely dalsi 2 kamaradky a vzdy odepise, ze je volna
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 8. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Martina Kabilová k bankovnímu účtu: 2540233015/3030


user picture
Michaela Tůmová 12. 03. 2023

Také jsem podvedena, objednala jsem si u paní Albi tužku a celou sadu knížek a poslala jsem jí 2110,- Kč. Samozřejmě přestala komunikovat, všude mě zablokovala a pod jinými jmény vesele dál nabízí chůvičky, odrážedlo a další pomůcky pro děti.


user picture
Veronika Mariánková 14. 03. 2023

Také jsem podvedená, 8. 3. 2023 Jsem od paní koupila Nutrilony za 2425 Kč. Paní přestala komunikovat. Nahlásila jste už na policii?


user picture
Jitka Dudášová 14. 03. 2023

Dobrý večer paní Mariankova. Ano, byla jsem na policii nahlásit a I pani co je tu se mnou. Je nás mnohem víc, jen ne kazdy jde bohužel na policii. Proto Vas prosím, pokud je to ve vašich silách, běžte nahlásit.. policie řeší jakmile přesáhne částka 10000.. můžete mi poslat email na [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.