Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
FB: Robert Mráz, Hluboká nad Vltavou Kupovala jsem IPhone 11, 128gb, černá barva - 3700,- Domluva byla věrohodná, poslal i další fotky a videa, abych měla jistotu, že je funkční. Komunikoval jako slušný člověk, u inzerátu měl, že preferuje osobní předání, ale od Jihlavy přec nepojedu do Hlubové nad Vltavou pro telefon. Údajně pracuje v Zasilkovně, přes kterou i nabízel odeslat. Psal, že mezi 9-10, odešle. Poslední zpráva od něj byla, že vychazí na zásilkovku. Jako další inzerát měl PS4 na Marketplace, ale profil na FB již je smazán
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 9. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Valentýna Dunková k bankovnímu účtu: 292844116/0300


user picture
Robert 25. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 206747572/0600


user picture
Admin 25. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Václav Vundr k bankovnímu účtu: 206747572/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.