Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nevím na jaké jméno je účet, ale vystupuje na Facebooku jako Milan Dvořák a prodává Playstation 5. Zjevně ukradená fotka u inzerátu, po pár hodinách psaní poslal fotky, které si vyptal u jiného prodávajícího, kterého jsem pak dopátrala. Jemu psal pod jménem Radek Jurka.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 10. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Radek Jurka k bankovnímu účtu: 257391350/0600


user picture
Honza 11. 03. 2023

Inzerát nabízející VR k PS4 na FCB. Zveřejněno po Fcb jménem Robin Oujezdský. Požadovaná platba předem, ale zboží neposlal.


user picture
Lucie 19. 08. 2023

Také jsem naletela na fb nabízeno ve na ps 4 z Prahy. Odeslány 2800 na jiný účet než tady udavate ale jméno stejne také Robin Oujezdský Číslo účtu na který si teď nechává posílat peníze 2963063003/5500 Nevím na jaké jméno je .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.