Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kateřina Bartnická alias Beata Stolová alias Věra Fiksová alias Helena Lysková koupila jsem od Kateřiny Bartnické riflové šaty s dlouhým rukávem za 250 kč. peníze jsem odeslala na uvedený účet a po pár dnech nic.Po urgencích byla výmluvy že PPL má problém a balíček neposlal. Tak že vrátí peníze a dodnes nic žádné reakce na sz .Pak jsem zvěřejnila na několika skupinkách FC její č.ú. a začali se mi ozývat holky s jinými jmény pod kterýma vystupuje. Ozvala se že penize pošle 9.3.2023 večer i s potvrzením a opět nic takže bacha na ni
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 23. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Věra Fiksová k bankovnímu účtu: 1584110004/2700


user picture
Lenka 24. 03. 2023

přidal/a email: lmagdalkova@seznam.cz


user picture
Lenka Magdálková 24. 03. 2023

Ano to je číslo na které jsem posílala peníze ale jméno na které jsme se kontaktovaly je Kateřin Bártnická jak jsem uvedla má více jmen

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.