Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kontaktovala me kupujíci ,,Anna"přes wathsapp zda prodávam ještě zboží na Bazoš.cz,nabídla mi kurýra,mám vyplnit číslo své karty po obdržení kódu se mi připíše platba.Stejný scénář jak v předchozích příspěvcích.....POZOR!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Anežka P. 24. 10. 2021

Dobrý den, mám stejnou zkušenost z 24.10.2021, kontakt přes Whatsapp, stejné číslo, také Anna a na fotce paní s dítětem. Průběh konverzace stejný. Po zaslání podivného odkazu mi bylo jasné, že něco nehraje a trochu jsem paní zkoušela.. ale posílala mi víceméně jen nějaké předepsané odpovědi, které nijak nenavazovaly na mé zprávy. S tímto číslem jsou tady spojené už asi další 4 pokusy o podvod.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.