Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
03/2022 jsem reagoval na inzerát na FB marketplace od Jakub Jetmar (bydliště zřejmě obec Rybniště, hrál fotbal za FK Vansdorf) na prodej hry na PS4 - tenis. Dohodnutá cena 200 + 69,- Kč za poštovné. Peníze odeslány na účet 285237748/0300. Po odeslání peněz měl ještě pár výmluv, že to nestihl poslat atd., potom už nekomunikoval. Snažil jsem se dle jeho FB profilu kontaktovat členy jeho rodiny - bez úspěchu. Majitele účtu přes jeho bankovní ústav, jsem kontaktoval o vrácení platby - bez úspěchu. Jde o pár korun, ale mě jde o princip. Kdybych to neměl tak daleko zajedu si to s ním vyřídit. Vymáhat právní cestou téměř nemožné. Veškeré dokumenty mám zdokladovány.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 12. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Jetmar k bankovnímu účtu: 285237748/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.