Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jsem z Plzně, mohu si objednat kurýrní službu Dpd " Platbu obdržíte před odesláním. Vyhovuje vám to?☺️ DPD je velmi jednoduché: zaplatím za doručení a zboží, vy musíte dostat peníze na svůj účet prostřednictvím DPD a potvrdit doručení, jakmile jsou peníze na vašem účtu, kurýr vás kontaktuje a vyzvedne zboží podle vašeho přání 🙂 . Dobře, nyní vytvořím platbu prostřednictvím DPD a pošlu vám formulář pro příjem prostředků, obdržíte peníze po dobu 5 minut http://dpd.info509162.online/?get&track_id=53661170 Zaplatila jsem 🤗 Chcete-li obdržet peníze, přejděte na odkaz a potvrďte objednávku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Karel Hnát 24. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 670100-2220176840/6210


user picture
Karel Hnát 24. 03. 2023

Mohu dojet za poplatek na naftu k vám domu. A na místě lze vyzkoušet. Když by jste poslal teď na naftu tak už bych mohl vyjet. Do Prahy 700,- je to daleko.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.