Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zdravím, objednal jsem si podezřele levnou červeno černou teplakovou soupravu Hugo Boss s logem výrobce. Přišel sedivej kus hadru bez loga sitej někde na koleni....Chybama se holt člověk učí.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Kristián Schiebl 10. 03. 2023

Ještě dodatek - jedná se o stránky scdhl.shop/yvsaj.shop.


user picture
Pavel Urbanovský 25. 03. 2023

Objednal jsem si dvoje hodinky za cenu 2335kc to co mě došlo bych koupil na pouti za 300..... Navíc chci poukázat že v dané doméně je varianta otevření zásilky kurýrem skontrolovani a až poté placení....nesmysl poté co jsem DPD informoval o této možnosti byl jsem hned uzemněn že to nejde ....takže vše jen podvod a nachytani tykovejch idiotů jako jsem já.


user picture
Vlastimil Sivák 29. 03. 2023

29.3.2023 dnes jsem si vyzvedl objednané zboží, sportovní obuv Maxi,už v zasilkovnė jsem byl v šoku když mi zboží předávali. Jednak to nebyla moje velikost,a normální hadr hnus.nedoporucuji.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.