Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na serveru Sbazar nabízel Filipjung43 z Jablonce nad Nisou bazén za 25 000,-.Nejdříve komunikoval přes SMS,po zaplacení zálohy 6500,-je telefon nedostupný. Bazén měl přivézt,nejdříve byly výmluvy že je na horách,pak si to prodloužil pobyt kvůli dětem. Není tady ještě někdo koho okradl?
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lukáš Nejedlý 12. 03. 2023

Dobrý den, naletěl jsem stejnému podvodníkovi. Podvod už jsem nahlásil na Policii. Prosím paní Lenko, můžete se ozvat na tel.: 774310719, rád bych se o tom pobavil. Určitě podvod nahlašte na Policii, už budeme 2 se škodou víc jak 10.000kč a to je tretný čin.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.