Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na bazoši jsem sháněla nutně samičku Kubánky malé, což je monogamní druh ptáčka. V ten den mi samička umřela, a sameček zůstal sám, Aby neumřel žalem, zadala jsem hned v ten den inzerát. Ozval se mi velmi hodny pan, nabídl se i s tím, ze ptáčka přiveze. Ptáček stojí 400kc nafta 500kc. Za dobrotu jsem pánovi zaslala 1000kč. Nikdy se mi nestalo, že by mě někdo okradl, a hlavně by mě nenapadlo, že by to bylo spojené s tím, že rapidně rychle sháníte ptačího parťáka pro svoje zvíře, aby vám neumřelo. Domluva byla na druhý den, zadala jsem mu i mou adresu. Přestal komunikovat.... Mám screeny z konverzace a budu to řešit .
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.