Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla bych nahlásit pokus o podvod. Žádné údaje jsem nikam nezadávala a pouze odpověděla, že platba jedině převodem či na dobírku. Znám tedy pouze email podvodníka. Scénář se shoduje s desítkami již nahlášených. Na můj inzerát mi přišel tento email: Hezký den. mariaa555@email.cz zaujala vaše nabídka „WowME Senior Watch s koženým řemínkem“: Dobrý den, chtěl bych si rezervovat položku a koupit ji s doručením kurýrem? Zaplatím zboží a dopravu, potom vám pošlu odkaz na obdržení peněz, po jejich obdržení, se svámi spojí kurýr pro potvrzení data, místa a času setkání, on sám vše zabalí a dopraví, vyhovuje vám to? VAŠE NABÍDKA: WowME Senior Watch s koženým řemínkem 1290 Kč – Hradec Králové
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.