Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Marketplace na facebooku jsem kupovala Albi knížky. Nyní je to více jak týden a stále jsem nic neobdržela. Nejprve paní zmínila dva termíny, kdy bude odesílat, nikdy to nedodržela, teď již přestala reagovat úplně.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Klára Benčáková 15. 03. 2023

Pan vystupoval pod profilem Jan Matějček a prodaval knizky albi na Marketplace. Nic neposlal, stale vymluvy a aktualně zatim vymluvy proc neodeslal jeste penize zpet. Je to 10 dni od nakupu.


user picture
Petra Zemanová 27. 03. 2023

Paní vystupovala pod jménem Veronika Zelinová. Na marketplace nabízela Albi knížky. 14 dní výmluvy, že má syna v nemocnici, teď že platbu poslala zpět ale nefunguje banka.


user picture
Helena Pekařová 5. 04. 2023

Bohužel jsem naletěla hned 2x, nejprve paní Veronice Zelinové a poté panu Janu Matějčkovi. Od obou jsem kupovala Albi knihy, ale do této doby jsem nic neobdržela. Paní Zelinová se nejprve vymlouvala, že má dceru v nemocnici, poté mi tvrdila, že peníze zaslala nazpět. Žádala jsem po ní potvrzení o provedení platby a nic. Pan Matějček se vymlouval na práci v zahraničí, že knihy pošle žena a také nic..Přestal komunikovat, neodepisuje.


user picture
Michaela Šteyerová 3. 05. 2023

Pod falesnym jmenem Ladislav Kopr me okradla Veronika Zelinova, ktere jsem zaslala na ucet 379,- Albi knihy nemam a ani penize zpet.


user picture
Jitka 5. 06. 2023

Upozornění na podvodníci Veroniku Zelinovou. Přidejte se k


user picture
Jitka Dufková 12. 06. 2023

Paní Veronika Zelinová je opravdu vynalézavá. Dejte si pozor a připojte se všichni k trestnímu oznámení !!!!!!!!!! Poslala mi dokonce fotku s tím, že odeslala balíček přes zásilkovnu, ale obratem si nechala balíček vrátit s tím, že jsem neuhradila zásilku. Nyní poslala otočenou obrazovku o tom, že poslala peníze zpět, ale peníze nikde.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.