Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Fb Marketplace / Jméno Petr Vaňek / hra na ps5 Hogwarts. Komunikace v pořádku, měl povídavou (hlasove zpravy msng) o tom, jak nechápe podvodníky atp. Požadoval 200 Kč předem (doprava, dobirka + ala 100 jako záruka, že je nákup myšlen vážně). Po zaslání komunikuje opožděně, klasicky práce atp. Tvrdí, že balík poslal - chyba na podacim místě (číslo balíku nedokáže poslat, app zasilkovny nic nehlasi). Sice bez bloku, tvrdí, že pošle peníze zpět = nic neposlal. *** !Neberte od něj nic!***
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Michal Jeřáb 17. 03. 2023

To stejne!! Povidal, vypravel… poslana zaloha 500 naPS4, jeste volal a psal jak to poslal… tyden pryc, zbozi nikde, nereaguje vubec!!!!


user picture
Michal Jeřáb 18. 03. 2023

přidal/a číslo účtu: 670100-2222237707/6210, telefonní číslo: 775496555

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.