Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Tereza Maňurová
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, před pár dny jsem koupila lístky na koncert Ektora od Terezy Maňurové. Vše se tvářilo v pořádku. Skoro si říkám, jestli jsem jí to neporadila až já ty lístky prodat více lidem 😃 Nicméně jsme včera přišli ke vstupu a lístky samozřejmě už dávno použité a dovnitř nás nikdo nepustil. Je to opravdu hnus a zajímá mě, jestli tu není ještě někdo, koho slečna podvedla. Já už jsem samozřejmě od včera v bloku. Č. Účtu 2101737684/2010 a jméno tedy Tereza Maňurová z Olomouce. Přikládám i konverzaci. Dejte si na ni radši pozor.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 17. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tereza Maňurová k bankovnímu účtu: 2101737684/2010

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.