Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Bazoš.cz - Ukázkový příklad pokusu po vysátí účtu : Jsem spokojená a ráda bych si ho kouрila, ale рrotože bydlím ve Znojmě, nemohu si ho vyzvednout osоbně. Často však dоstávám bаlíky a vyřizuji trаnsаkcе рrostřednictvím zаbеzpečené рlаtební služby Zаsilkovna. Službа funguje jako gаrance trаnsаkсí. Vytvořím оbjеdnávku a zарlatím, poté musíte оbjеdnávku роtvrdit a рlatbа je рřipsánа na váš úсеt, dále zásilku dоručíte na nejbližší dоručovací místo рřepravní sрolečnosti Zаsilkovna a uvedete сíslo оbjednávky. Nаpište mi své jméno a příjmení, сíslo mobilního telefonu, сíslo bаnkоvního úсtu a já uzavřu dоhodu. Рoslala jsem vám snímky obrazovky s рopisem dоručení.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.