Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodávala jsem přes bazoš kontakt. gril, ozvala se paní na Watsap že má zájem, ale nenapsala o co konkrétně jde tak jsem jí napsala, že mám více inzerátů ať upřesní o jaké zboží má zájem. Obratem zaslala daný inzerát i s fotkou. V inzerátu je uvedeno osobní odběr a zprávy SMS. Paní že si zajistí dopravu přes službu DPD, kde si jí obj., pošle odkaz k vyplnění, kde je nabídka jakou máte banku a pak máte zadat potvrzení bankovní karty ( odkaz vypadá stejně jako má DPD ), když jsem vznesla dotaz jak mám zadat kartu, mě odkázala na info podporu přímo v odkazu. Telefon večer nebere že rodina spí. Pak posílá zprávu že stále čeká na potvrzení. Po ověření přímo u dopravce DPD takovou službu nemají, vše řeší dobírkou.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.