Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
PS4 za relativně nižší cenu s tím, že poštovné chce zaplatit předem... Na poště neevidují balík na mé jméno. Níže e-maily: - Na dotaz, kdy to může poslat: "Záleží kdy to přijde. Chci mít jistotu Kdyby jste dala okamžitou platbu, tak by to přišlo i-hned. Ale zkusim skoncit zitra drive v praci a poslat ho" - Tento zněl hodně dobře, prej to poslal a jestli bych mu ještě nedoplatila: "Dobrý den, moc se omlouvám za pozdní odpověď, mám fakt teď pracovní vytížení na 100%. Ano, je to odeslané, vše proběhlo v pořádku, byl poslán dnes ráno. Pojistil jsem ti proti ztrátě, ten balík, a taky proti poškození. vyšlo mě to tedy na 300kč....myslíte že by jste mi okamžitou platbou 100,- doposlala? Děkuji, až dorazí dejte vedět jak jste spokojená, hezký den."
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.