Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zpět 16. 3. 2023, 17:55 [email protected] [email protected] Komu: [email protected] Bazos.cz - odpoved na inzerat 166112018 - Ford Galaxy 110 kw...POZOR Muzete zadat na www.podvodnabazaru.cz [email protected] - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz. Inzerát 166112018: Ford Galaxy 110 kw...POZOR Pozor v Náchodě prodává podvodník vůz Ford Galaxy 110 kW, údajně v pěkném stavu a realita je úplně jiná,prahy prohnilé,lemy lepené,z motoru teče olej,atd. Vybírá zálohu 5000 Kč že je o vůz mnoho zájemců,a jak pro vůz dojedete tak koukáte co je to za střep! A samozřejmě peníze vám navrátí! ( Už to bude řešit policie) Zde je foto co prodává,a samozřejmě focení někdy před 5 lety kdy byl asi vůz ještě pěkný.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.