Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval som od pani na Vintede deskovu hru. Komunikacia a dohoda na cene prebiehala v poriadku, pani zaslala cislo uctu, meno a priezvisko a poziadala o udaje co ma zadat do balikovny. Poslal som peniaze na ucet a prestala odpisovat na spravy aj ked je kazdy den aktivna a moje spravy cita. Balik neposlala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Matúš 18. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Monika Vojtěšková k bankovnímu účtu: 220774411/0300


user picture
Matúš 18. 03. 2023

meno na Vinted: nella1991


user picture
Matúš Sedlák 4. 04. 2023

Nela Červenková facebook: Nela Fiedor Červenková instagram: nelly.cervenkova číslo tel.: 773527393 snažila sa mi predať deskovú hru, ale uviedla č. učtu svojej kamošky Moniky.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.