Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní mi nabízela Jolteon VMAX Premium Collection, kterou jsem poptávala na bazosi. Nejprve jsme se dohodly na osobním předání o víkendu, ale druhý den dopoledne mi psala, že domluvu ruší, že si v ten den - pátek - přijede někdo jiný. Na to jsem ji napsala, že to není fér, že jsme se nějak domluvily. Nakonec uznala a dohodly jsme se, že jí polovinu platby (500 Kč) zašlu předem, ona poté pošle box a zbytek doplatím po převzetí. Bohužel paní má jednu z nejpomalejších bank, tak i když jsem platbu odesílala před obědem, dorazila až v pondělí v noci. Paní mi brzo ráno ještě napsala, že tedy během dne balík odešle, ovšem se tak nestalo. Naléhala jsem na paní, kdy bude zásilku odesílat, ale zprávy se ani neobtěžovala číst. Psala jsem jí i sms, ale opět bez reakce. Komunikace probíhala přes platformu Whats app. Veškeré zprávy a screeny mám uložené. Dejte si pozor!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Romana 25. 03. 2023

Co jsem zjišťovala, mělo by se jednat o paní Zdenu z Chebu. Zároveň tato osoba s číslem +420 705 206 145 je spojovaná i s číslem +420 732 862 073

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.