Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
9032023
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zoltan Lanyi z Liberce, pozor, je to podvodník !!! Nabízel na bazaru k prodeji telefon Samsung s10+ ve výborném stavu, s ještě běžící zárukou. Telefon jsem od něho po dohodě přes smsky koupil, poslal mi však telefon s prasklým displejem a bez dokladu o koupi. Hned po zjištění stavu telefonu jsem se ho snažil kontaktoval ale bezvýsledně, telefon nebere, na mail nereaguje ! Není to jeho první podvod, už tady podváděl se Smart boxem o2, kdy odeslal kupujícimu místo smartboxu bezcenne zboží a znovu tady takové zboží nabízí !!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.