Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
9032023
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Zoltan Lanyi z Liberce, pozor, je to podvodník !!! Nabízel na bazaru k prodeji telefon Samsung s10+ ve výborném stavu, s ještě běžící zárukou. Telefon jsem od něho po dohodě přes smsky koupil, poslal mi však telefon s prasklým displejem a bez dokladu o koupi. Hned po zjištění stavu telefonu jsem se ho snažil kontaktoval ale bezvýsledně, telefon nebere, na mail nereaguje ! Není to jeho první podvod, už tady podváděl se Smart boxem o2, kdy odeslal kupujícimu místo smartboxu bezcenne zboží a znovu tady takové zboží nabízí !!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
J.Studenovský 26. 07. 2023

Patřím mezi podvedené tímto člověkem. Zvažuji podání na soud, je možné se spojit. Můžete mě poškozený kontaktovat? Domluvíme se. Je možné je částka bude větší než 10 000,-....

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.