Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jen chci upozornit na podvodnka "Lukáš Sobeček Soby". Nabídne vám na FB zboží, o které máty zájem, posílá falešné fotky zboží. Používá nový účet: 1060698003/5500, stále na jméno Adam Vangel. Podala jsem na něj TO. Prý už toho má na svědomí více. Už se mu to sčítá...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 21. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Adam Vangel k bankovnímu účtu: 1060698003/5500


user picture
Adam 1. 04. 2023

Právě teď se ho mě podařilo oškubat o 600,- jsem z toho velice zklamaný. Šlo o xbox ovladač, byli jsme domluvení tak, že při platbě předem nebudu muset hradit poštovné. Přiložil fotku cizí občanky, reagoval i po platbě, ale pouze krátce. Co nejdříve půjdu podat trestní oznámení. Co se týče účtu a jména, sedí i facebookový účet.


user picture
Dana Kusá 16. 05. 2024

přidal/a telefonní číslo: 607463501

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.