Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Marketplace - Playstation 5. Vystupoval pod jménem Marie Rosipalova, ale účet je na jméno: Stanislav Vítovec. Potažmo zde je i jiný účet na tutéž osobu: 2901707934/2010
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Luis 30. 03. 2023

Tak jsem bohužel asi taky nalítnul (Marketplace) 28.3.2023. Na FB vystupoval jako PAVEL PAVEL. Tento profil: https://www.facebook.com/profile.php?id=100070689531016&sk=about A dnes to na mne zkoušel další podobnej týpek, no už jsme se poučil. Jen bohužel trochu dráž získaná zkušenost.


user picture
David 25. 04. 2023

Potvrzuji účet Pavel Pavel se mě také pokusil nachytat, díky téhle stránce jsem nenaletěl! Díky

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.