Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodejce nabízel na prodej na Marketplace grafickou kartu. Po komunikaci po Messengeru a odeslání mých doručovacích údajů a peněz na uvedený bankovní účet si mě prodávající zablokoval na Facebooku. Profil má pod jménem Honza Rudolf. Po pokusu jej kontaktovat z jiného FB účtu peníze zapírá, že mu nic nepřišlo a odmítá poslat grafickou kartu, nebo vrátit peníze. Při informaci, že podávám trestní oznámení na PČR je arogantní a drzý...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radek Květ 26. 08. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPK-65190/PŘ-2021-190213 - Cheb, 600,-


user picture
Ivana 15. 10. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-272548-1/PŘ-2021-001318 - Praha-Kyje, 800,-


user picture
Ivana 15. 10. 2021

Taky jsem naletel a samozřejmě tady se jednalo ohledně objednávky dortu na zakázku cize číslo účtu stejne jak je už viz napsáno telefonní číslo které mi byli sděleno samozřejmě neexistuje. Čiže doufám že se nás najde víc aby to bylo k řešení policie ČR. Oznámení také podáno na danú osobu

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.