Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Facebook Marketplace podvod - uživatel pod jménem Lukáš Kania prodává několik her na PC (na účtech Battle.net nebo Steam). Měla jsem konkrétně zájem o hru Modern Warfare 2 (2022), kterou mimochodem ještě k dnešnímu datu, t.j. 22.3.2023, stále nabízí. Za hru jsem zaplatila a pán mi sice poslal veškeré údaje ke Steam účtu, ale hra, kterou jsem si od něj koupila, tam nebyla - pouze její BEZPLATNÁ část, která je pro každého volně ke stažení. Na moje zprávy nereaguje. Celou dobu se nijak podezřele nechoval, ani nijak zvlášť na platbu nespěchal, proto jsem si myslela, že bude vše v pořádku. Dejte si prosím pozor, abyste taky nenaletěli jako já. Alespoň jsem se poučila pro příště a vše si několika způsoby ověřím. Kdyby jste měl někdo stejnou zkušenost, dejte mi prosím vědět. Důkazy jsem si všechny vyscreenovala.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Eros Cupek k bankovnímu účtu: 2387770016/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.