Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Chcete koupit hry, pošlete peníze předem, ozve se vám na Messenger slečna, blondýnka s brýlemi Michaela Folwarczna (fake profil) ať se podíváte na mail, tam je nabídka nějakého jiného zboží (např PS4 VR i s příslušenstvím za výhodnou cenu ) Dělá že je ve finanční tísni a proto mu stačí třeba jen 2000 Kč a ke hrám přidá i VR, po odeslání peněz začne psát, že má blbou banku a že peníze nestihnou přijít, tak vám pošle odkaz na PayPal, paysafecard atd .. ať může peníze obdržet hned, a poté vám dokonce ještě zboží sleví, za ochotu. No každopádně neposílat nic předem, po telefonu zní příjemné, ale je to podvodník !!! Přestal komunikovat. Pokud vás je více tak dejte echo a podáme hromadné trestní oznámení. Čím více nás bude, tím lépe.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.