Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník/ce (fake profil) pod jménem Lenka Hučinová nabízí na facebook marketplace dětské odrážedlo Funny Wheels za 400,-. V pěkném stavu, neojeté, v bílé barvě, s popruhem i krabicí. V korespondenci doplní další detailní fotky odrážedla. Nabídne doručení přes Zásilkovnu, tedy dalších +79,-. Dle reakcí na fb se takto nachytalo bohužel více důvěřivých maminek.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 28. 03. 2023

Dobrý den, i já jsem se bohužel nachytala a zaslala peníze za odrážedlo (479 Kč). Zde jsou již stejné podvody evidované pod čísly (5571, 5580, 5593). Petra


user picture
Šárka Novosadová 29. 03. 2023

Dobrý den, taky jsem se bohužel nachytala. Byli jste na policii? Já jdu tento týden. Měli bychom ji zastavit!


user picture
Denisa 29. 03. 2023

Dobrý den, taky jsem se nachytala, poslala peníze a od té doby paní nereaguje. Obávám se, že policie s tím nic nezmůže, když je to tak malá částka.


user picture
Monika 31. 03. 2023

Dobrý den, určitě prosím zajděte na policii. Chtějí jen potvrzení o platbě a fotku komunikace. Netrvá to dlouho. Tento profil okradl už hodně lidí a pokud půjdeme všichni, je velký šance na úspěch. Řeší se to hodně na Facebooku, spoustu poškozených to šlo už nahlásit.


user picture
Karolína Melínová 29. 05. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-187756-1/PŘ-2023-001415 - Místní oddělení Jižní Město Kaplanova 2056, 14800 Praha 4, 465,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.