Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na marketplacu prodávala odrážedlo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Monika 27. 03. 2023

Dobrý den, o jaké odrážedlo se jednalo? Také jsem byla okradena a dnes půjdu podat TO. Myslím si, že půjde o toho samého podvodníka. Díky, Monika


user picture
Soňa 27. 03. 2023

Dobrý den, o Funny wheels 2v1. Údajně nové, v modré barvě. ☹️


user picture
Monika 27. 03. 2023

Tak u me slo o Funny Wheels bile. To bude urcite on :( I kdyz jine cislo uctu. Kolik stalo, nebo jak se dotycna jmenovala? Me okradla nejaka pani udajne ze Vsetina. Nakonec se ukazalo zde, ze je to chlap. Nahodou, nevite jmeno vlastnika uctu? Zitra pujdu na policii.


user picture
Admin 4. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Pavol Garai k bankovnímu účtu: 1394284003/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.