Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, včera jsem podala inzerát na prodej sedacího vaku. Okamžitě mně kontaktoval přes whatsapp údajný zájemce, s textem: Je možné doručení, zboží a veškeré náklady zaplatím najednou, jsem z Brna. Následně přišla zpráva - mohu doručit zásilku hned teď, zaplatím všechny náklady. Následně poslal postup, jak z sbazar získat odkaz na převod prostředků na můj platební kartu, kam bych měla obdržet peníze a okamžitě otázka, zda souhlasím. Odpověděla jsem, že nesouhlasím a komunikace byla ukončena. Objevuje se i jméno Roman Urbánek, zřejmě fiktiv. Dávejte si pozor a neposkytujte čísla svých platebních karet. Pracuji v bance a vím, jak jednoduché je zneužít vám PK:
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.