Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupila jsem difuzér, který byl prodáván na marketplace od prodejce se jménem Simon Vaculik. Komunikace byla v pořádku až do te doby než mu přišla platba na účet. PK přišly výmluvy a nakonec konec komunikace.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 31. 03. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Ladislava Doležalová k bankovnímu účtu: 1832889003/0800


user picture
Sabina Jeřábková 13. 12. 2023

Koupila jsem přes marketplace pánskou bundu, profil jménem Simon Vaculik, profil má hodnocení, věřila jsem tím že vše bude v pořádku, poslala jsem 629 a od te doby výmluvy, první 12ky v práci, poté Nemocnice, pořád někdo posílal a nakonec už úplně bez reakce. Na policii se chystám a snad je podvedených lidi mnohem více než je zde

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.