Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvod na osobní předání nereaguje ale na zasilkovnu ano
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Aneta Nowak 8. 04. 2023

Byla jsem touto osobou taky podvedena, účtuje si nesmyslné částky za věci, a nepíše gramaticky správně a týkál mi, dejte si na něj pozor + pokaždé napíše jiné město na předání


user picture
Jan S. 14. 04. 2023

Dnes se mi snažil vyzískat převod na tento účet dopředu poštovné za dopravu dopředu. Když jsem se jej zeptal, proč je zde evidován, tak chat hned opustil. Vystupoval jako Lukáš Veselý, inzerát se tvářil z Prahy a on tvrdil že je z Olomouce.


user picture
admin 11. 03. 2024

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Dorňák k bankovnímu účtu: 4934281043/0800

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.