Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
250323
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na inzerát koupím pračku Romo na inzertním servru Bazoš, se ozval přes WhatsApp na telefon prodejce, poslal krásné fotky nové pračky. Nabídku zaplacení přes Dobírku odmítl. Po třech dnech se ozval, jestli pračku chci nebo ji má nabídnout dál a přistoupil na zálohu 2000,-Kč. Za půl hodiny se ozval, až budou peníze na účtě, pošle hned PPLkou. Po obdržení zálohy se již neozval a na telefon nereaguje. Je to žena nebo muž? Nevím. Jen se podepsal jako Luděk LANGHAMMER, Nový Jičín. Na udané adrese bydlí úplně někdo jiný. Zlákaly mě fotky pračky, ale už jen to, že nechtěl dobírku, mě mělo varovat. Pozor, je to PODVODNÍK a je mu jedno, že obere i důchodce. Na telefon 608668954 NEREAGUJTE, jako já!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.