Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Inzerát na Sbazaru: "Masitý skleněný popelník po babičce" - jednalo se o žardinieru od Rudolfa Jurnikla z kolekce Iceberg. Po zaplacení mi pan Jan Theimar formou SMS po pár dnech napsal, že to včera poslal. Já mu odpověděl, že to je nereálné, jelikož měla Česká pošta včera zavřeno z důvodu státního svátku. Dál už nereagoval. Zablokoval si mě na telefonu a všude, kde to šlo se s ním spojit. Na Policii jsem nakonec nešel z důvodu nedostatku volného času. Měl více inzerátů na Sbazaru a během jednoho dne mu všechny zmizely. Celá událost se odehrála v říjnu 2020. Od té doby jsem žádné inzeráty pod přezdívkou, kterou měl (Taymr 98) neviděl. Vše mohu samozřejmě doložit.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.