Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Tommy Puchy. Lego Bugatti Chiron na FB ve skupině BAZAR BRNO. Inzerát ukazuje vytvoření v Praze, tvrdí, že bydlí v Kdousově. Vypadá to, že se vydává za někoho jiného, nabízí i pro ověření poslání OP, tvrdí že je dohledatelný v živnostenském rejstříku (osoba opravdu v dané obci existuje). Nabízí i možnost osobního předání. Po odeslání peněz tvrdí, že zásilka byla hned odeslána (přes PPL v neděli večer) a od té doby nekomunikuje a nečte zprávy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
xx 4. 04. 2023

přidal/a číslo účtu: 299217481/0300


user picture
xx 4. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Bartoníček k bankovnímu účtu: 299217481/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.