Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Přes Bazoš nabízel vstupenky na derby Sparta - Slavia za 600 Kč/kus. Lokalita: Teplice. V emailové komunikaci používal jméno Jan Kuchař. Jelikož kvůli vzdálenosti nebylo možné osobní předání, domluvili jsme se na zaplacení částky přes účet a následné zaslání e-ticketu na email. Bohužel lístky nezaslal a nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Zdenko 6. 04. 2023

To iste sa mi stalo dneska, 3 listky som zaplatil za 2100kc na derby sparta- slavia, porazi ma, mali by sme to asi nahlasit na polici nie?


user picture
Vlada 7. 04. 2023

Taky dnes lístky PCE-SPA byly levnější 1000 Kč. Tyhle lidi by se měli propadnout do..... Slíbil jsem synovi, že ho vezmu na fotbal. Chudák bude z toho smutný.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.