Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Tento člověk působí na FB Marketplace nejdříve se vydával za Lukáše Chvastka , aktuálně je Jaromir Drábek. Prodává PS5 s mechanikou ,dvěma ovladači a buď dvouma nebo třema hrama za ceny 10 000 nebo 10 500. Pokaždé mění města odkud je Petřvald, Valašské Meziříčí atd. Vymýšlí si pohádky jak musí odjet z práce a požaduje za to zálohu.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 6. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Sabina Boháčková k bankovnímu účtu: 2802057278/2010


user picture
Milena M 17. 04. 2023

Aktuálně prodává auto superb, při žádosti o vin kód, ofoceny techničák reaguje, že to jsou jeho osobní údaje. Po tomto již nekomunikuje. Preferoval také zaslání peněz na účet.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.