Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pod jmenem Martina Zavarilova prodava na Facebooku odrazedlo Funny Wheels. Velmi mile vystupuje, avsak necha si zaplatit a pak uz nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Jarošová 11. 04. 2023

Na fb prodává pod jménem Martina Zavařilova firstbike za 800 Kč. Nechá si poslat peníze včetně poštovného a již nereaguje. Hnus


user picture
Agy 20. 04. 2023

Už někdo dal na toho podvodnika trestní oznámení? Martina Zavařilova firstbike za 800 Po zaslání platby nekomunikuje Číslo účtu nove. Lze vyžádat bankou udaje/vrácení peniz?


user picture
Žaneta Marková 10. 05. 2023

Koupila jsem woom 2 za 2500,- + doprava,zitra podám trestní oznámení. Ještě mne píše, ze no a, ze se nebojí.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.