Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, objednala jsem si od údajné Veroniky Podhorské na Bazoši koženou kabelku za 4.000Kč, kterou jsem platila předem, dokonce jsem si vyžádala další fotky kde byly detaily a nakonec mi přišel nechutný umělý šunt který nemá snad cenu ani 100Kč a absolutně neodpovídá jediné fotce která u inzerátu byla!! Jelikož stále nabízí další zboží a může někoho dalšího podvést přispívám zde tímto příspěvkem a varuji před dalším podvodem! Pokud mi neodpoví na můj mail v domění, že sjedná nápravu jdu podvod nahlásit na Policii ČR a podávám na ní TO!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Šárka Kalců k bankovnímu účtu: 2165712021/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.