Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
"Nákup" na FB Marketplace. Osoba vystupující pod jménem "Radek Šindler", mladší osoba (na úvodní fotografii fotka s dívkou). Měl jsem zájem o koupi "ZÁMKU NA KOLO". Prodávajícímu jsem nabídl částku 100,-kč. V úvodu uvedl, že je ochoten slevit na "200,-Kč", ovšem mnou nabízená částka jej neoslovila. Následně se sám ozval, kdy se dotázal, zdali můj zájem stále přetrvává. Dohodli jsme se, že svoz skrze zásilkovnu zařídím já, a že dohodnutých 150,-Kč mu odešlu na účet. Peníze odeslány, zásilkovna zaplacena a kód k odeslání zásilky následně zaslán i prodejci. Následně po pár dnech jsem se na prodejce obrátil, zdali odeslal, omluvil se, že to "nestíhal". Následně nečtení zpráv, až samotný blok, zboží neobdrženo.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.