Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2303140521
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jedná se o obchodnici na IČO: 45500096, Irena Vítková. Při nákupu sýrového výrobku byla p. Vítková komunikativní, po zaplacení začaly výmluvy a nakonec její ironie a zablokovánim mě na svém profilu. Po výzvěna netu se ozval také další zákazník co ma podobnou zkušenost. Sídlo své firmy má v Praze v nedohledatelné části kde je v 1 domě 150 firem. Měla i falešný profil s adresou Brno, pod jménem Pavla Válková. Obě v profilu psa, po dotazech na finance mi obě zmizely. Ale může to byt domněnka.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 12. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Irena Vítková k bankovnímu účtu: 2300782760/2010


user picture
Admin 14. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jaroslav Novák k bankovnímu účtu: 2300782760/2010


user picture
Monika Dvořáková 3. 07. 2023

V březnu objednané syrové nitě. Nejdříve komunikace skvělá, posílala i fotky psa. Poté výmluvy a nakonec ignorace. Číslo účtu 2300782760 / 2010. Jméno na fb Irena Vítková


user picture
Iva 10. 11. 2023

Nejedná se o domněnku, také jsem už paní zkoumala. Mnoho zrušených živností, nejnovější podvodná stránka, která se specializuje zjevně na okrádání lidí, kteří už jsou v nouzi: https://www.firmy.cz/detail/13465727-hypocentr-cz-praha-stodulky.html, takže hyenismus nejvyššího kalibru. Vlastní zkušenost: Objednaný výživový doplněk (zaplaceno převodem - uznávám, potupná naivita z mojí strany), potvrzená objednávka, pak že čeká na zboží od dodavatele, pak ignorace. Posláno na ČOI, ale asi nic z toho. Neuvěřitelné, jak takovéhle krysy mohou existovat bez jakéhokoliv omezení zakládat jednu podvodnou živnost za druhou.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.