Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2303140521
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Jedná se o obchodnici na IČO: 45500096, Irena Vítková. Při nákupu sýrového výrobku byla p. Vítková komunikativní, po zaplacení začaly výmluvy a nakonec její ironie a zablokovánim mě na svém profilu. Po výzvěna netu se ozval také další zákazník co ma podobnou zkušenost. Sídlo své firmy má v Praze v nedohledatelné části kde je v 1 domě 150 firem. Měla i falešný profil s adresou Brno, pod jménem Pavla Válková. Obě v profilu psa, po dotazech na finance mi obě zmizely. Ale může to byt domněnka.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Petra 12. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Irena Vítková k bankovnímu účtu: 2300782760/2010


user picture
Admin 14. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jaroslav Novák k bankovnímu účtu: 2300782760/2010

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.