Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na serveru Bazos.cz kupována sada CD/DVD Amy Winehouse. Prodejce se představil jako Žaneta Suchá a kromě této kolekce nabídl rovnou i sadu LP Amy Winehouse. Po domluvení celkové ceny (včetně poštovného celkem 2 380,- Kč) a převodu peněz na účet již jen výmluvy - nejprve, že místo domluvené Zásilkovny odešle raději poštou, poté že kvůli práci zrovna nemá čas a následně že je pracovně v zahraničí a pošle, až bude moci. Po několikerém urgování a žádostech o vrácení peněz již nereaguje vůbec. V nabídkách byla i další CD - Oreiro, Jackson, atd.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří Čejchan 12. 04. 2023

přidal/a číslo účtu: 316361910/0300, email: zaneta2005@email.cz


user picture
Admin 14. 04. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Laci k bankovnímu účtu: 316361910/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.