Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, pozor na toto číslo účtu !!!! Jeto podvodník.!!! Ozval se mě sám na můj inzerát přes Whatsapp. Chce platbu předem nebo alespoň předem zaplatit dopravné na účet a zbytek dobírkou. Poslal jsem mu 500,- Kč za dopravné na účet a už má vypnutý telefon. A bez reakce !!! Zmetek který to udělal již spoustu lidem i po malých částkách, asi spoléhá na to že malou částku nikdo vymáhat nebude !!! Mění si tel. čísla, čísla bankovních účtů a lže o trvalém bydlišti !!!!! POZOR neposílejte neprověřeným lidem žádné peníze předem ani za poštovné atd.... !!!!!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
XXX 17. 04. 2023

Bohužel jsem tomuto podvodníkovi naletěl a poslal 600,- za zboží, které mi nabídl. Komunikoval z čísla telefonu 720194913

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte jméno a příjmení majitele účtu. Následně vyberte ke kterému účtu jméno patří a v posledním kroku nahrajte screen nebo výpis z bankovnictví, kde bude jméno vidět.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.