Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vystupuje pod jménem Petra Macková. Ozve se vám na inzerát s tím, že vám nabizí zboží které sháníte. Zinkasuje peníze a nic vám nepošle! Pošle falešné sledovací číslo zásilky a v podstatě přestane úplně komunikovat! Dávejte pozor!!! Nahlášeno na PČR.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lenka Vendlerová 17. 04. 2023

Paní mi prodávala zboží. Nechala si poslat zálohu 500,- a od té chvíle jen výmluvy a pak přestala reagovat úplně. Vystupuje pod jménem Lenka Pospíšilová.


user picture
Olga Vejvodová 26. 04. 2023

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: KRPZ-32364/PŘ-2023-150518 - Vizovice, 1250,-


user picture
Olga Vejvodová 26. 04. 2023

Celkem nevím za kolik to má. U mě to je 1250 Kč . Kdo je podvedený, ať se přidá k TO, určitě má smysl i každá koruna. Podat TO můžete i přes e-mail.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.